Všetko o nákupe

 

Ako dlho trvá vybavenie objednávky a kedy sa môžem tešiť na doručenie?

Na sklade pre vás máme viac ako 180 000 najobľúbenejších fixiek. Odosielame ich maximálne do 3-5 pracovných dní od objednania na vašu adresu alebo do výdajných miest spoločnosti Packeta.

 

Ako môžem svoju objednávku zmeniť alebo stornovať?

Ak si prajete akokoľvek zmeniť vašu objednávku, kontaktujte nás, prosím, na e-mailovej adrese ahoj@markery.sk a my s vami všetko čo najskôr vyriešime.  

 

Môžem si produkt pred objednaním niekde osobne pozrieť?

Máme to v pláne, bohužiaľ, ale v tejto chvíli žiaden showroom k dispozícii nemáme, kde by sa dalo produkty pozrieť.

 

Zaujímajú vás podmienky prepravy?

Vyberte si dopravu, ktorú máte najradšej. Ak si prajete objednávku doručiť priamo k dverám, využite doručenie kuriérom na adresu. Taktiež je možné zaslať objednávku cez Packetu, kde si ju osobne vyzdvihnete.

 

Môžem produkt vrátiť alebo vymeniť, ak mi nevyhovuje?

U nás máte možnosť produkt vrátiť či vymeniť do 14 dní od prevzatia objednávky. Stačí nám nepoškodený, zabalený produkt v originálnom balení odoslať na našu adresu: MODELOV, Gotthardská 25/7, Praha 6 - Dejvice, 160 00 s číslom vašej objednávky a s číslom bankového účtu. Vrátený produkt skontrolujeme, spracujeme a budeme vás informovať prostredníctvom e-mailovej adresy. Vrátenie peňazí garantujeme do 14 kalendárnych dní od doručenia vráteného produktu späť k nám na sklad. Viac informácií o postupe vrátenia produktu nájdete tu.

 

Ako môžem postupovať v prípade reklamácie?

Ak reklamujete produkt, pošlite nám ho, prosím, na nasledujúcu adresu: MODELOV, Gotthardská 25/7, Praha 6 - Dejvice, 160 00 s číslom vašej objednávky a popisom problému. Reklamovaný produkt skontrolujeme, spracujeme a budeme vás informovať prostredníctvom e-mailovej adresy. Viac informácií o postupe reklamácii nájdete tu.

 

Ponúkate veľkoobchodný predaj?

Samozrejme. V súčasnej chvíli vám môžeme veľkoobchodne ponúknuť nákup produktov od značiek TOUCH, COPIC, GRAPH'IT, GO MANGA, CENTROPEN, POSCA, ARRTX, OHUHU a CARIOCA. V prípade záujmu nám napíšte na e-mailovú adresu ahoj@markery.sk a my sa vám čo najskôr ozveme späť.

 

Zaujíma vás čokoľvek iné?

Ak ste tu nenašli odpoveď na vašu otázku, radi vám ju zodpovieme na e-mailovej adrese ahoj@markery.sk, kde nás môžete kedykoľvek kontaktovať.