Doprava a platba

 

Vyberte si dopravu, ktorá vám najviac vyhovuje 

 

Balík cez Packetu do 99 EUR 
Balík cez Packetu nad 100 EUR       ZADARMO  
Balík s DPD na adresu do 199 EUR  
Balík s DPD na adresu nad 200 EUR    ZADARMO   

  

Vyzdvihnutie zásielky v Packete (4 EUR)

Packeta je sieť výdajných miest vo väčšine krajských mestách po celej SR. Hneď ako bude Váš balíček pripravený na vyzdvihnutie, príde Vám e-mail a SMS správa s potvrdením, heslom a číslom zásielky. Ak objednáte tovar v hodnote nad 100 EUR, je doprava cez Packetu zadarmo.

 

Doručenie kuriérom DPD na adresu (8 EUR)

Hneď ako Vašu objednávku odošleme z nášho skladu, prepravná spoločnosť Vám pošle SMS správu a e-mail s informáciou, kedy môžete balíček očakávať. V deň doručenia Vám prepravná spoločnosť upresní čas, kedy kuriér príde. V ich aplikácii si prípadne môžete zmeniť adresu či termín doručenia. Ak objednáte tovar v hodnote nad 200 EUR, je doprava kuriérom na adresu zadarmo. Pokiaľ ste si zvolili, že budete kuriérovi platiť na dobierku, je možné balíček uhradiť v hotovosti alebo kartou.

 

Plaťte spôsobom, ktorý máte najradšej

Ponúkame bezpečnú platbu kartou online, platbu bankovým prevodom na náš účet CZ17 0800 0000 0049 5613 6349 alebo platbu na dobierku pri prevzatí tovaru, ktorú je možné platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Bankový prevod aj platba kartou sú úplne zadarmo. Ak uprednostňujete platbu na dobierku, v košíku Vám pripočítame 4 EUR.