Náš príbeh

PÝTATE SA NÁS, KTO ZA PROJEKTOM FIX STOJÍ?

Náš zakladateľ Vojta, ktorý udáva smer a rieši všetko, čo je potrebné. Sme malý tím s veľkým srdcom, nadšencami, kreatívcami, ktorí spoločne ťahajú za jednu fixu. Milujeme farby, kreslenie, tvorenie a hlavne papier. Sme fanúšikovia písacích potrieb, kreslenia, maľovania a všetkého v papierovej podobe.

Od prvej chvíle sa snažíme o priateľský kontakt so zákazníkom, naším cieľom je ponúknuť mu niečo viac, než len nákup na internete. Usilujeme sa, aby návšteva našich stránok bavila, objednávka splnila očakávania av prvom rade, aby bol zákazník spokojný a rád sa k nám vracal.

 


PRÍBEH JEDNEJ FIXKY

Všetko sa začalo pred rokmi ako malý, študentský obchod, ktorý slúžil hlavne pre kamarátov a študentov, ktorí v tom čase vyrábali školské modely ak nim potrebovali veľa výtvarných a modelárskych potrieb. Chceli sme im čo najviac uľahčiť ich nákup a výber potrebných pomôcok, aby ako profesionáli našli všetko na jednom mieste. V tom momente sa zrodil nápad na e-shop www.markery.sk, náš špecializovaný raj, ktorý poteší každú kreatívnu dušu, umelcov, deti alebo tých, ktorí s kreslením alebo krasopsaním ešte len začínajú.

TVORÍTE RÁDI? TAK POĎTE TVORIŤ S NAMI

Pokiaľ si na papier radi kreslíte, maľujete alebo len tak píšete, ste u nás správne. Našim cieľom je široká ponuka sortimentu, aby si každý našiel to svoje.