Nefixuj sa na jednu značku, skús všetky

Vitajte v našom kreatívnom raji, kde ponúkame cez 50 rôznych značiek písacích potrieb. Okrem nákupu tu tiež nájdete inšpiráciu a potrebné kreatívne rady. Náš e-shop funguje už mnoho rokov, ale tento rok dostal nový kabát, pretože chceme byť viac farebnejší, pestrejší a hlavne Vám uľahčiť hľadanie produktov, v podobe filtrov, vďaka ktorým nájdete to, čo hľadáte.

Objavíte u nás cez 180 000 rôznych fixiek a všetky ich máme skladom. Môžeme zaručiť, že to nie je koncový stav, pretože starostlivo sledujeme novinky na trhu a zaraďujeme ich pravidelne do našej ponuky. Naším cieľom je, aby si každý u nás vybral to svoje, či už školák, študent, mamička malého dieťaťa alebo náročný kreatívec, ktorý sa neuspokojí len tak s niečím.

Naše produkty nájdete rozdelené podľa značiek, farieb alebo ich zamerania. Kúpiť ich môžete v krásnych sadách, čo je super základ pre Vaše tvorenie alebo ako skvelý darček. Zároveň všetky produkty môžete dokúpiť aj jednotlivo – akúkoľvek farbu alebo odtieň. Je nám jasné, že sa obľúbená fixka vypíše skôr ako ostatní a vďaka možnosti kusového nákupu bude Vaša sada stále kompletná. Ako tomu u nás hovoríme, jednoducho nikdy nekončiaca farebná paleta.


          

Myslíme na každého

V našom sortimente myslíme ako na malé deti, predškolákov, školákov, študentov, ale samozrejme aj dospelých kreatívcov alebo profíkov. Poradíme všetkým začiatočníkom, ale ponúkame aj produkty pre skúsených výtvarníkov. Okrem písacích potrieb u nás nájdete aj bloky, kvalitné papiere, sady na tvorenie, akrylové farby a mnoho ďalšieho.

Naše výhody

Snažíme sa prichádzať so zaujímavými akciami a pre našich zákazníkov máme stále zľavové kódy, ktoré Vám prídu spoločne s Vašou objednávkou.

Komunikácia a nákup

Ak si prajete poradiť s výberom alebo máte akúkoľvek otázku, neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť. Radi Vám pomôžeme, poradíme a odovzdáme naše vlastné skúsenosti. Snažíme sa všetko dodať rýchlo, aby bol balíček čo najrýchlejšie u Vás a pri väčšom nákupe za Vás radi poštovné zaplatíme my. A pokiaľ ste si objednali niečo, čo Vám nevyhovuje, tak nám môžete nepoužitý a nerozbalený tovar vrátiť do 14 dní. Záleží nám totiž na Vašej spokojnosti a radi Vám vyjdeme vo všetkom v ústrety. Pre akékoľvek otázky nám pokojne napíšte na ahoj@markery.sk.

Pre všetkých nadšencov písania z Českej republiky máme vlastný e-shop, tak sa mrknite k nám na www.fixy.cz.