Nefixuj sa na jednu značku, skús všetky

Vitajte v našom kreatívnom raji, kde ponúkame cez 50 rôznych značiek písacích potrieb. Okrem nákupu tu tiež nájdete inšpiráciu a potrebné kreatívne rady. Náš e-shop funguje už mnoho rokov, ale tento rok dostal nový kabát, pretože chceme byť viac farebnejší, pestrejší a hlavne Vám uľahčiť hľadanie produktov, v podobe filtrov, vďaka ktorým nájdete to, čo hľadáte.

Objavíte u nás cez 180 000 rôznych fixiek a všetky ich máme skladom. Môžeme zaručiť, že to nie je koncový stav, pretože starostlivo sledujeme novinky na trhu a zaraďujeme ich pravidelne do našej ponuky. Naším cieľom je, aby si každý u nás vybral to svoje, či už školák, študent, mamička malého dieťaťa alebo náročný kreatívec, ktorý sa neuspokojí len tak s niečím.

Naše produkty nájdete rozdelené podľa značiek, farieb alebo ich zamerania. Kúpiť ich môžete v krásnych sadách, čo je super základ pre Vaše tvorenie alebo ako skvelý darček. Zároveň všetky produkty môžete dokúpiť aj jednotlivo – akúkoľvek farbu alebo odtieň. Je nám jasné, že sa obľúbená fixka vypíše skôr ako ostatní a vďaka možnosti kusového nákupu bude Vaša sada stále kompletná. Ako tomu u nás hovoríme, jednoducho nikdy nekončiaca farebná paleta.


          

Myslíme na každého

V našom sortimente myslíme ako na malé deti, predškolákov, školákov, študentov, ale samozrejme aj dospelých kreatívcov alebo profíkov. Poradíme všetkým začiatočníkom, ale ponúkame aj produkty pre skúsených výtvarníkov. Okrem písacích potrieb u nás nájdete aj bloky, kvalitné papiere, sady na tvorenie, akrylové farby a mnoho ďalšieho.

Naše výhody

Snažíme sa prichádzať so zaujímavými akciami a pre našich zákazníkov máme stále zľavové kódy, ktoré Vám prídu spoločne s Vašou objednávkou.

Komunikácia a nákup

Ak si prajete poradiť s výberom alebo máte akúkoľvek otázku, neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť. Radi Vám pomôžeme, poradíme a odovzdáme naše vlastné skúsenosti. Snažíme sa všetko dodať rýchlo, aby bol balíček čo najrýchlejšie u Vás a pri väčšom nákupe za Vás radi poštovné zaplatíme my. A pokiaľ ste si objednali niečo, čo Vám nevyhovuje, tak nám môžete nepoužitý a nerozbalený tovar vrátiť do 14 dní. Záleží nám totiž na Vašej spokojnosti a radi Vám vyjdeme vo všetkom v ústrety. Pre akékoľvek otázky nám pokojne napíšte na ahoj@markery.sk.

Pre všetkých nadšencov písania z Českej republiky máme vlastný e-shop, tak sa mrknite k nám na www.fixy.cz.

 


Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie