Kreatívne sady Pilot

Tieto kreatívne sady Vám pomôžu podporiť Vašu predstavivosť a kreativitu. Vybrať si môžete z deviatich rôznych typov, s ktorými môžete preniesť všetky vaše nápady na rôzne materiály. DIY sady sú určené pre vlastnoručnú výrobu a pokiaľ to vyskúšate spoločne s deťmi, užijete si dohromady veľa zábavy.

Vytvorte si s nami osobitý batoh do školy alebo do mesta, tašku cez rameno na nákup alebo obliečku na vankúš pre lepšie sny.

Vyfarbite si obliečku na vankúš

Táto kreatívna sada obsahuje tri akrylové dekoračné popisovače v čiernej, pastelovej žltej a pastelovej zelenej farbe. Ďalej vo vnútri nájdete obliečku na vankúš, ktorý si môžete vyfarbiť tak, ako sa Vám bude páčiť, aby sa Vám dizajnovo hodil do spálne alebo napríklad do obývacej izby.

Ozdobte si látkovú tašku cez rameno

V tejto kreatívnej sade nájdete tri akrylové popisovače (žltý, fialový a svetlo modrý) a taktiež látkovú tašku, ktorú si môžete vyfarbiť tak, aby hrdo zdobila Vaše rameno. Táto plátená taška sa hodí ako na každodenné nosenie, ale aj ako šikovná rezerva, ktorú môžete nosiť vždy so sebou a žiadny nečakaný nákup Vás už nezaskočí.

Skrášlite si Váš batoh

Vnútri tejto sady nájdete akrylové fixy, v čiernej, oranžovej a svetlo modrej farbe a tiež street art šablóny. Vďaka týmto šablónam si vytvoríte unikátny batoh, s ktorým môžete robiť parádu v meste alebo pred kolegami v práci.